strona główna | kontakt
vega ubezpieczenia jasło

o firmie
ubezpieczenia
    komunikacyjne
    majątkowe
    turystyczne
    dla przedsiębiorców
    medyczne
    na życie
promocje
dokumenty do pobrania
sprawdź OC sprawcy
kontakt


Nasi partnerzyAgencja Ubezpieczeniowa VEGA
Jasło Ul. Kazimierza Wielkiego 6
tel./fax. 13 446 56 35


Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia komunikacyjne w zakresie OC, AC, NNW to główny profil naszej działalności. U nas ubezpieczycie państwo swoje pojazdy na korzystnych zasadach za najniższą możliwą cenę.
więcej


Ubezpieczenia majątkowe
Hestia 7 to pakiet siedmiu najważniejszych ubezpieczeń, które kompleksowo ochronią Twoją rodzinę i majątek. To pierwszy produkt finansowy wyróżniony prestiżowym Godłem Promocyjnym "Teraz Polska".
więcej


Ubezpieczenia turystyczne
Planując zagraniczny wyjazd warto pamiętać o tym, iż poza fascynującymi przygodami mogą nas spotkać również nieprzyjemne historie, które znacznie nadszarpną budżet domowy. Od egzotycznych potraw można nabawić się rozstroju żołądka, zaś od upałów - udaru słonecznego czy poparzenia. Leczenie za granicą jest kosztowne a duże wydatki czekają nie tylko tych, którzy ciężko zachorują.
więcej


Ubezpieczenia dla przedsiębiorców
Ubezpieczamy Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz inne podmioty gospodarcze Oferujemy OC dla firm na bardzo dogodnych warunkach, ustalanych indywidualnie dla każdego klienta. Oferujemy ubezpieczenia dla pracowników (indywidualne lub grupowe).
Dla małych i średnich przedsiębiorstw polecamy pakiet ubezpieczeniowy Warta MiŚ
więcej


Ubezpieczenia medyczne
VISION to najbardziej uniwersalne ubezpieczenie zdrowotne z najszerszym na polskim rynku zakresem usług dentystycznych. Daje Ci wygodę i gwarancję opieki medycznej na światowym poziomie.
więcej


              © copyright 2008 - 2023 VEGA - UBEZPIECZENIA | projekt i wykonanie KRISTOOKI